Casa Rustica Em Paraty
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Casa Rustica Em Paraty gyors hozzáférést biztosít olyan városi látnivalókhoz, mint a mindössze 5 percnyi sétára található Passeio de Barco em Paraty.
A Pontal partvidék egy 950 méteres távolságra, a Centro Histórico pedig alig 1 km-re van a szálláshelytől. A villa olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a 18 percnyi sétára lévő Gyógyító Miasszonyunk-templom. A Casa Rustica Em Paraty a Paraty Centro körzetben fekszik, közelében olyan kulturális helyektől, mint a Defensor Perpetuo Erődmúzeum.
A Paraty városi szállástól 250 méterre található Omeletria Caicara dél-amerikai ételek megkóstolására invitálja a vendégeket.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Háziállat engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Terasz
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Rustica Em Paraty biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Rustica Em Paraty Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa Rustica Em Paraty hol található?
A Casa Rustica Em Paraty a Paraty Centro körzetben található, könnyű elérhetőséget kínálva templomhoz. - ❓
A Casa Rustica Em Paraty biztosít konyhát?
A Casa Rustica Em Paraty felszereltségéhez tartozik egy konyha.